Kredyt gotówkowy Warszawa

Kredyt gotówkowy – co warto o nim wiedzieć?

Naszym klientom oferujemy doradztwo przy kredytach gotówkowych w Warszawie. Kredyty gotówkowe mogą być udzielane jedynie przez banki, firmy parabankowe udzielają – pożyczek gotówkowych. Kredyty gotówkowe udzielane są na okres krótszy, niż np. kredyty hipoteczne i są jednym z najczęściej zaciąganych kredytów, ale również takim, który wymaga najmniejszej ilości formalności.

Kredyty gotówkowe nie wymagają zabezpieczeń, a jedynie w wyjątkowych sytuacjach banki proszą o poręczyciela. Aby wziąć kredyt gotówkowy niezbędny będzie dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. Mniejsze kwoty oraz dobra historia kredytowa sprawiają, że często może to być jedynie samozaświadczenie o dochodach.

W porównaniu do kredytów hipotecznych, które mają bardzo złożoną procedurę i długi czas oczekiwania na podjęcie decyzji kredytowej. W przypadku kredytów gotówkowych decyzję kredytową otrzymujemy jeszcze tego samego dnia, a czasami nawet kilku minut.

Kredyt gotówkowy prawnie

Oferujemy w Warszawie jedynie kredyty gotówkowe zgodne z prawem i oferowane przez banki. Kredyty gotówkowe podlegają regulacjom ustawy o kredycie konsumenckim, dlatego mamy możliwość odstąpienia od kredytu w ciągu 14 dni bez żadnych konsekwencji, a także spłacenia kredytu w całości bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Kredyt gotówkowy a oprocentowanie

Ze względu na brak zabezpieczenia oraz małą ilość formalności, kredyty gotówkowe są dosyć wysoko oprocentowane, w dużych promocjach możemy otrzymać kredyt gotówkowy z 9% RRSO, zazwyczaj jest ono jednak wyższe. Porównując jednak parametry kredytów gotówkowych do pożyczek pozabankowych, to te pierwsze są o wiele bardziej opłacalne.

Dla kogo kredyt gotówkowy?

Klientom z Warszawy polecam szczególnie kredyty gotówkowe w sytuacjach kiedy potrzebują gotówki na dowolny cel. A przy dobrej zdolności kredytowej można znaleźć naprawdę dobre oferty, które pomożemy Państwu wybrać.